Dzień dobry! Od jutra biuro przechodzi na pracę zdalną. Sekretariat będzie funkcjonował nieco inaczej niż zwykle, co podyktowane jest oczywiście koniecznością dostosowania się do ogólnych wymogów: naszym głównym kanałem komunikacji stanie się poczta email - jeśli macie jakieś pytania lub prośby, piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Edytowano 26.03: Zapraszamy też do wirtualnego sekretariatu na platformie zoom.us - nasz numer PMI to 3640163823. Hasło: 678299. W wiadomościach rozesłanych w poniedziałek 23 marca podaliśmy numer telefonu, na który można dzwonić (lub wysyłać wiadomości) w godzinach 09:00 - 16:00. Godziny te są nowymi godzinami funkcjonowania zdalnego sekretariatu. Jeśli zaś ktoś ma ochotę skontaktować się bezpośrednio z Panem Dyrektorem, może to zrobić pod numerem telefonu 604 451 630. 

Pozdrawiamy serdecznie! ONJO Prima

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.