This is the latest news from us.

You can edit this description in the Content Category Manager.

This will show the most recent article. You can easily change it to show more if you wish.

Informujemy, że można już zgłaszać chęć uczestnictwa w kursie językowym w roku szkolnym 2019/2010.

• Przypominamy, że grupy maturalne zaczynają zajęcia w połowie września - na wasze rozkłady czekamy do końca pierwszego tygodnia września.
  • Rozmowy kwalifikacyjne rozpoczynamy po 19 sierpnia. Rozmowę przechodzą wszystkie osoby zgłaszające się do szkoły po raz pierwszy, lub wracające do nas po dłuższej przerwie.
  • Do 18 sierpnia biuro szkoły jest czynne w godzinach 8:30 - 15:30. Po 19 sierpnia biuro będzie czynne w standardowych godzinach jego pracy, czyli od 13:00 do 20:00.
  • Aktualny cennik oraz regulamin będą dostępne po 19 sierpnia 2019 r.

Zapraszamy!

Zgadzam się. Nie zgadzam się.